You are currently viewing DZIEŃ KOBIET – LIPCE REYMONTOWSKIE
hdr
DZIEŃ KOBIET – LIPCE REYMONTOWSKIE

       Skierniewickie Amazonki w sobotnie popołudnie 04.03.2023r.na zaproszenie Wójta Gminy, Przewodniczącej Rady Gminy Lipce Reymontowskie, GOKSiR oraz LOWE Lipce Reymontowskie miały ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystym spotkaniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Były piękne życzenia i kwiaty które przybyłym na uroczystość Paniom wręczył Wójt Gminy Lipce Reymontowskie Marek Sałek .Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. W programie znalazły się wykłady ,, Uwierz w siebie- jak zbudować poczucie własnej wartości” przygotowany przez Emilię Safianowską oraz ,,Kobieca Kreatywność” Żanety Karwat. Oprócz tego odbyły się występy muzyczne zorganizowane przez ognisko muzyczne ,, Mały Wirtuoz” oraz wspólne muzykowanie z Grupą Śpiewaczą z Lipiec Reymontowskich. Przygotowano mini butik i porady stylistów , warsztaty fotograficzne, warsztaty kosmetyczne przeprowadzone przez konsultantki Mary Kay oraz rozstrzygnięto II- edycję Konkursu Cukierniczego,, Coś słodkiego do kawy z przyjaciółką ”. Do dyspozycji Pań była kawiarenka z kawą i herbatą oraz ciasta i desery przygotowane przez uczestniczki konkursu cukierniczego.
Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników – przygotowano zabawy i animacje z Miś Masz.
     Na stoisku Skierniewickich Amazonek znalazły się ulotki i broszurki dotyczące profilaktyki raka piersi oraz fantom na którym można było sprawdzić jak rozpoznać guzki piersi.
    Dziękujemy organizatorom Gminnego Dnia Kobiet za zaproszenie, było nam niezmiernie miło świętować Dzień Kobiet na tak wyjątkowym spotkaniu.