You are currently viewing SPOTKANIE KLUBÓW ŁODZKIEJ UNII WOJEWÓDZKIEJ
hdr
SPOTKANIE KLUBÓW ŁODZKIEJ UNII WOJEWÓDZKIEJ

        W sobotę 22.04.2023r. przedstawicielki Skierniewickiego Stowarzyszenia,, Amazonka” uczestniczyły w spotkaniu Klubów Łódzkiej Unii Wojewódzkiej. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi na ul. Pabianickiej 62.
Prezes Ewa Maciejewska przywitała przybyłe na spotkanie Koleżanki i po odśpiewaniu Hymnu Amazonek zaprosiła do wysłuchania bardzo ciekawego wykładu Pana prof. Arkadiusza Jeziorskiego p.t.,, Krótka historia BCT”. Pan profesor w swoim wystąpieniu przedstawił historię leczenia oszczędzającego w raku piersi, omówił na czym polega metoda zachowawcza, dla kogo jest zalecana oraz przeciwskazania do wykonania operacji.
Natomiast druga część spotkania poświęcona została sprawom organizacyjnym Łódzkiej Unii Wojewódzkiej ,, Amazonki”. Prezes Ewa Maciejewska  omówiła  zmiany dotyczące zgłaszania kandydatów na szkolenia organizowane przez Federację Stowarzyszeń ,,Amazonka”.
    Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele NFZ Joanna Kwiatkowska i Paweł Kluska, którzy przeprowadzali analizę składu ciała, można było także złożyć wniosek EKUZ.
Dziękujemy Koleżankom z Łodzi za zorganizowanie spotkania i za miłą atmosferę.